کاریابی در اینترنت

منتشر شده

کاریابی-در-اینترنت

کاریابی در اینترنت

فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: pdf
حجم فایل: ۱۹۷۱۵
قیمت: ۱۵۴۰۰۰ تومان

بخشی از متن:

بنام رزاق

مکن ز عرصه شکایت که در طریق ادب

به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید

اگر برای یافتن شغلی مناسب در اینترنت دچار سردرگمی شده اید و یا  راه های مختلفی را رفته و جواب نگرفته اید و کلافه هستید ، نگران نباشید چونکه ما روش های امتحان شده ی مختلفی را در این پکیج تهیه کرده ایم که می توانید با انتخاب یکی یا همه ی آنها خیلی سریع کسب و کارتان را شروع کنید.

 این پکیج مناسب افرادیست که علاقه ی زیادی به کار در منزل یا در مکان مورد علاقه شان دارند و دوست دارند که دور از هیاهو و با یک فنجان چای با شنیدن موسیقی دلخواهشان به تجارت مورد نظرشان بپردازند . 

یا اینکه در مکان های شلوغ و در فضای آزاد تنها با داشتن یک خط اینترنت و ابزاری که بتوان به اینترنت وصل شد(تلفن همراه یا تبلت یا لپ تاپ) ، به کسب و کارشان ادامه دهند .  

شاید شما جایی شاغل هستید و از طرفی نیاز دارید تا در وقت های آزادتان برای خود کسب و کاری پاره وقت ایجاد کنید و درآمد بیشتری داشته باشید ، در این صورت با راهنمایی های این پکیج حتما یکی(یا چند روش) از روش ها را انتخاب کرده و مشغول خواهید شد .

پس بدون توجه به وعده های یک شبه پول دار شدن بعضی از افراد ، با مطالعه ی کامل پکیج و همچنین تخصص و علاقه ای که دارید با پشتکار، نظم و اراده و توکل به خدای بزرگ تجارت خود را راه اندازی کنید . امید است که توانسته باشیم قدمی کوچک برای شما برداشته و یاری رسانتان برای درآمدی بیشتر باشیم .

یادمان باشد که : کیمیای همت ، خاک را زر می کند و انسان را در دل نامرادی ها به ثروت مادی و معنوی می رساند . 

تعداد صفحات ۲۰۳ و حجم فایلها ۲۳ مگابایت می باشد .

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code