رهایی از پشه و مگس در تابستان با “درب توری آهنربایی” ورود نور و هوای تازه

منتشر شده

درب توری مجیک مش

با ورود به فصل گرم در طبیعت دچار تغییراتی هستیم.دوچرخه سواری و شنا مخصوص تابستان است … و البته حشرات هم هستند. یکی از چیزهای که باعث ناراحتی و نگرانی افراد در فصل گرم میشود ورود پشه ها ، مگس ها به داخل خانه به ویژه درگرمترین شب ها است. راه حل هایی برای فرار از گزش آنها وجود دارد ، مانند استفاده از حشره کش ها یا لامپ های زاپ و … اگرچه ما همچنین می توانیم موانع طبیعی بین فضای بیرونی و داخلی خانه قرار دهیم ، اما ماموریت این است که این مزاحمان را کامل قطع کنیم و نسیم و هوای بیرون را رها نکنیم. به همین دلیل ، از درب توری آهنربایی مجیک مش استفاده میکنیم چرا که این وظیفه را به خوبی انجام میدهد.

این محصولی جهانی و با رتبه بندی و میانگین نمره بسیار بالا ۴٫۷ از ۵ ستاره است. این پرده در اندازه های مختلف به فروش می رسد: از ۸۰×۲۰۰ سانتی متر تا ۱۴۰×۲۴۰ سانتی متر ، در سه رنگ بندی: سیاه ، سفید و همچنین خاکستری کاربرانی که قبلاً آن را امتحان کرده اند ، این ویژگی ها را برجسته می کنند: سهولت نصب و مونتاژ ، چسبندگی محکم به قاب ها و البته قیمت مناسب آن.

برخی از نظرات مشتریان به این شرح است:

۱- “من یک تراس کوچک با یک در باریک دارم که به اتاق نشیمن منتهی می شود. من معمولاً آن را باز نگه می دارم ، زیرا اغلب بیرون می روم و به تراس می روم. من پرده ها را نصب کرده ام و بسیار خوشحالم. “،

یک خریدار با رضایت می گوید. آیا می خواهید در مورد او بیشتر بدانید؟ ما بقیه مزایای آن را با جزئیات به شما می گوییم:

۲- “من از این خرید بسیار خوشحالم ، می توانم بدون نگرانی در مورد زنبورها و حشرات دیگری که به طور مکرر وارد اتاق می شوند ، تمام روز آن را باز کنم.”

پشه بند درب توری یا پشه بند مغناطیسی مجیک مش بابسته شدن خودکار

درب بسته شدن مگنت ها و عبور نور و هوای تازه و طبیعی این درب توری به لطف دو نوار بسته مغناطیسی بسیار راحت باز و بسته می شود. در حالت استاندارد ، تا ۲۶ آهن ربا در قسمت مرکزی آن در هر دو طرف این شبکه های توری اجرا می شود که با یک درز ریز اما مقاوم ساخته شده است. محصول مطابق انتظار است. تعداد آهنربای کافی را دارد تا بتواند به خوبی بسته شود. همچنین نصب کردن آن بدون در نظر گرفتن جنسی که قاب درب شما از آن ساخته شده آسان است  است. مثلاً آلومینیوم یا چوب ، مشکلی نخواهیم داشت. برای درب آهنی و آلومنیومی نوارچسب های شیشه ای معمولی و یا دوطرفه عالی هستند که به قاب در به راحتی میچسبند (برای درب آلومینیوم بهتر است) و یا اگر چارچوب شما از چوب ساخته شده باشد ، با پونز میتوانید بر روی آن نصب کنید. برای انواع درها – از جمله درهای کشویی – مناسب است و همچنین برای عبور حیوانات خانگی طراحی شده است که این حیوانات می توانند آزادانه و راحت از آن عبور کنند. بسیار مفید برای زندگی با حیوانات خانگی که همیشه می آیند و می روند.

کاربری توضیح میدهد که سگ من در عرض چند دقیقه فهمید که باید با پوزه خود فشار آورد.

مراحل نصب: درب توری مجیک مش را در چهار مرحله آسان نصب کنید (کمتر از ۱۵ دقیقه) همانطور که توسط سازنده نشان داده شده است ، توصیه می شود برای نصب صحیح شبکه توری ضد پشه مجیک مش را از این مسیر نصب کنید:

• قاب در را با پارچه مرطوب تمیز کرده و بگذارید خشک شود.

• قاب بالایی را اندازه بگیرید و نوار چوبی را در بالای آن قرار دهید.

• کاغذ محافظی را که روکش مخروطی را پوشانده جدا کرده و به چارچوب بچسبانید.

• پرده را از وسط نگه دارید تا با مرکز بالایی مخملی بچسبد.

پایانی عالی با مونتاژ و نصب بسیار آسان.که جریان هوا را بدون حضور حشرات و موجودات آزاردهنده فصل گرم دلپذیرتر میکند و نور طبیعی خورشید را از خود عبور میدهد. او هنگام رفت و آمد خودکار بسته میشود.

https://lord-ia.ir

متاتگ ها:

درب توری مجیک مش, طریقه نصب درب توری مجیک مش,توری درب مازندران,ادرب توری نمایندگی خوزستان,منجیک مش نمایندگی اهواز,مجیک مش اهنربایی سایز بزرگ,مجیک مش ارزان قیمت,پرده مجیش مش توری اهنربایی,پرده مجیک مش تهران, درب توری مجیک مش کرج,مجیک مش قم,مجیک مش برای درب مغازه,مجیک مش عمده, نمایندگی توری مجیک مش,مجیک مش شیراز,مجیک مش تبریز,درب توری مگنت دار گیلان,درب توری مجیک مش بندرعباس, قیمت درب توری برای چارچوب چوبی, درب توری مغناطیسی مشهد, سایز درب توری مجیک مش,درب توری کشویی,مجیک مش اصفهان,مجیک مش مشهد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code