بهترین و با کیفیت ترین برند مانتیور خودرو

منتشر شده

بهترین برند مانیتور خودرو

امروزه در خودروها آپشنی اضافه شده به نام مانیتور خودرو، یعنی همان نمایشگر تقریبا بزرگی که در قسمت مرکزی داشبورد قرار می‌گیرد و میتوان از امکاناتی مثل مدیریت تماس، ناوبری، مکان یابی یا گوش دادن به موسیقی به صورت بی‌سیم و حتی پخش فیلم و … استفاده کنید. اما در خودروهای ساخت داخل این آپشن نیمه لوکس وجود ندارد و خودتان باید اقدام به خرید آن کنید.

پیدا کردن بهترین برند مانیتور خودرو برای خودرو هرگز آسان نیست. اما ممکن است بپرسید داشتن یک صفحه نمایش در داشبورد چه فایده ای دارد، زمانی که در حین رانندگی مجاز به تماشای چیزی روی آن نیستید؟ پاسخ : زیرا مانیتور خودرو می‌تواند کاری بسیار بیشتر از پخش فیلم انجام دهند!

برای خرید بهترین مانیتور خودرو به چه ویژگی‌هایی باید دقت کنیم؟

کیفیت صدای DVD فابریک

کیفیت صدا برای گوش دادن به فیلم و موسیقی بسیار مهم است زیرا صدایی با کیفیت بالا و راحت می تواند سفر در داخل و خارج از شهر را راحت تر کند. معمولاً همه دی وی دی ها حداقل یک ساب ووفر و دو بلندگو دارند و کیفیت صدای سیستم وسایل DVD ماشین به تعداد آمپلی فایرها بستگی دارد.

ما آنچه را  میگوییم میسازیم تضمین رتبه یک گوگل با سئو سایت در اصفهان

کیفیت و اندازه صفحه نمایش مانیتور

در زمینه کیفیت نمایش مانیتور، به اندازه صفحه نمایش، میزان پیکسل‌ها در هر اینچ، براق یا مات بودن صفحه مانیتور (مات در نور روز نمایش بهتری دارد) و میزان نور آن را مورد بررسی قرار دهید.

سیستم عامل

در زمینه نرم‌افزار نصب شده روی دستگاه موضوع کمی جدی‌تر است. معمولا مانیتورهای جدید از سیستم عامل ویندوز، آندروید پشتیبانی می‌کنند که یک قابلیت مهم محسوب می‌شود چرا که امکان نصب برنامه بر روی مانیتور نیز ایجاد خواهد شد.

موسیقی جامع روی صفحه ویدیوی ماشین

صفحه های ویدیویی بزرگ می توانند تجربه گوش دادن کاملی را ارائه دهند: اطلاعات آهنگ، هنرمند و آلبوم، به علاوه هنر آلبوم را مشاهده خواهید کرد .

دوربین دنده عقب با صفحه تلویزیون ماشین

برای تجربه رانندگی ایمن تر، دوربین دید عقب را با تنظیمات صفحه نمایش ویدیویی خود بگنجانید. آینه‌های دید عقب ارزشمند هستند، اما اساساً هر چیزی که زیر شیشه‌ی پشتی شماست دید شما را کم میکند و در یک نقطه کور قرار میگیرد

بهتر است بدانید که مانیتور خودرو که در عرف به عنوان مانیتور فابریک نیز نامیده می‌شود. یک مانیتور عادی نیست و در آن مجموعه‌ای از سخت افزار ها مانند: رم، کارت گرافیک، حافظه و مجموعه‌ای از نرم افزارها استفاده می شود. به طور کلی مانیتور خودرو در هر نوعی، طیفی از امکانات زیر را ارائه می‌دهد.

فروشگاه روبیکس بعنوان مرکز فروش مانیتور خودرو و دوربین مداربسته در تهران بوده و می توانید بهترین مانیتور خودرو با مناسب ترین قیمت را هم به صورت آنلاین و هم بصورت حضوری خریداری نمایید.

جهت مشاهده کامل مطلب اینجا کلیک کنید

ما آنچه را  میگوییم میسازیم تضمین رتبه یک گوگل با سئو سایت در اصفهان

مطالب مرتبط