نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک در شیراز

منتشر شده

در انتخاب هر برند از وسایل برقی حتما به این موضوع توجه داشته باشید که نمایندگی های مجاز، از این برند حمایت کنند. با توجه به اهمیت این موضوع، نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در شیراز با کادری حرفه ای و توانمند، آماده ارائه خدمات برای هر کدام از وسایل برقی شما عزیزان خواهد بود.

آیا برای تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در شیراز به مشکل برخورد کرده و هنوز موفق به یافتن یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص نشده اید؟ پیشنهاد ما این است که با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس گرفته و مشکل را بیان کنید. از این پس تمامی امور با ما خواهد بود تا وسیله را همانند روز اول به شما تحویل دهیم.

آیا برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شیراز به دنبال یک تیم حرفه ای برای کمک هستید؟ تنها کافی است با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس گرفته و مشکل رخ داده را گزارش کنید. از این پس مسئولیت تمامی امور با ما خواهد بود تا وسیله همانند روز اول به شما تحویل داده شده و کارایی عالی را از آن شاهد باشید.

 

جالب است بدانید اغلب تعمیرکاران ما با این مسئله برخورد داشته اند که در زمان تعویض قطعات، با مقاومت مشتریان روبرو شده و مشتریان از آن ها می ‌خواهند که حتی المقدور قطعات را تعمیر نمایند چون از تعویض قطعه نگران هستند. دو نکته را در همین مورد متذکر می شویم:

–       اولاً تعمیرکاران ما موظف هستند تمام تلاش خود را داشته باشند تا عیب را پیدا کرده و در صورتی که بدانند تعمیرات می ‌تواند سلامت قطعه را بازگرداند، اقدامات لازم را انجام دهند. در غیر این صورت باید از قطعات جایگزین استفاده شود.

–        دومین نکته اینکه تمامی قطعات که در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک استفاده می شود اصل هستند و شما می توانید گارانتی آن را از همکاران ما دریافت نمایید.

منبع : http://generalelectricfixer.com/

مطالب مرتبط