خرید پرایمر فلورمار

منتشر شده

جهت زیبایی  پوست های چرب

پرایمر فلورمار با فرمولاسیون سبک و غنی شده از عصاره ی پوست درخت بید، شیره ی درخت فندق، پانتنول، ترکیبات استری و سیلیکونی جهت درمان و کاهش مشکلات و التهابات پوستی به شما کمک شایانی خواهد کرد و مطمعن باشید از خرید این محصول پشیمان نخواهید شد .این محصول با بافت بسیار سبک، نرم، تازه و بدون روغن خود با جلوگیری از تشکیل آکنه، کاهش آثار لک ها و آکنه ( قرمزی و سایز آنها)، التیام بخشی و با جلوگیری از ظهور منافذ باز، علاوه بر اثر بخشی درمانی آن، سلامت پوست را نیز ارتقا می دهد.

از مهمترین  و کاربردیترین وسایل  در آرایش صورت شما پرایمر است. پرایمر  صورت با پوشاندن و یک دست کردن پوست به شما این امکان را می‌دهند که ناهمواری و لک‌های صورت را کامل پوشانده  و برای آرایش آماده  شوید. یکی از عوامل مهم در ماندگاری آرایش خصوصا افراد با پوست چرب در فضای باز، هنگام فعالیت و مجالس استفاده از پرایمر برای زیرسازی قبل از آرایش است. این محصول منافذ باز پوست را می‌بندد ولی به پوست اجازه تنفس می‌دهد و در عین حال با رطوبت رسانی به پوست آن را برای مراحل بعدی آرایش آماده می‌کند. شما با استفاده  از این محصول می‌توانید مطمئن باشید کرم پودر، پنکک یا انواع کرم‌های صورت به راحتی روی پوست صورت شما بدون تغییر می‌ماند.

برخی پرایمرها نیز مثل پرایمر فلورمار عمل تصحیح رنگ پوست (کالر کورکتور) را انجام می دهند. پرایمر سبز رنگ فلورمار علاوه بر افزایش ماندگاری آرایش، با فرمولاسیون سبک و غنی شده از عصاره ی پوست درخت بید، شیره ی درخت فندق، پانتنول، ترکیبات استری و سیلیکونی جهت درمان و کاهش مشکلات و التهابات پوستی به شما کمک شایانی خواهد کرد.اگر دارای پوستی حساس و یا دارای آکنه هستید و به دنبال پرایمر مناسب پوست خود جهت زیر سازی آرایش می باشید، پرایمر ضد لک فلورمار پیشنهاد مناسبی است.این محصول با بافت بسیار سبک، نرم، تازه و بدون روغن خود با جلوگیری از تشکیل آکنه، کاهش آثار لک ها و آکنه ( قرمزی و سایز آنها)، التیام بخشی و با جلوگیری از ظهور منافذ باز، علاوه بر اثر بخشی درمانی آن، سلامت پوست را نیز ارتقا می دهد.این پرایمر هم به تنهایی و هم به عنوان زیر ساز قابل استفاده است.

جهت سفارش  پرایمر فلورمار  میتوانید از سایت پرشین مارت اقدام نموده و یا جهت اخذ نمایندگی فلورمار با شماره ۰۹۳۶۴۷۵۰۹۴۱ تماس بگیرید .

منبع : پرشین مارت

مطالب مرتبط